Přeskočit na obsah

Nabízíme cenově dostupné ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích. Užijete si příjemné rodinné ubytování v soukromí v Penzionu U Vojtků. Klidné prostředí vinařské obce Nový Šaldorf.

Nabízíme jarní, podzimní i letní prázdninovou dovolenou, vhodnou nejen pro rodiny s dětmi, ale i prodloužené víkendové pobyty pro cyklisty, turisty a skupiny přátel. Ubytování poskytujeme i pro firemní zaměstnance nebo dělníky.
V celém objektu Wi-Fi zdarma.

Vybavení pokojů

Ubytování je možné ve 2, 3 nebo 4 lůžkových pokojích. V každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor, lednička, povlečení a ručníky.

Stravování

Součástí penzionu jsou dvě plně vybavené kuchyňky pro přípravu snídaní, obědů či večeří. Na rozlehlé zahradě se nachází stylové posezení vhodné ke stravování, pikniku nebo grilování.

Parkování

Pro motoristy nabízíme možnost využívání uzavřeného parkoviště v areálu penzionu. Cyklistům je k dispozici uzamykatelná úschovna kol, umístěná taktéž v areálu penzionu.

Vybavení penzionu

Pro děti je připraveno dětské hřiště a pískoviště. V areálu penzionu v letních měsících využijete stylové zahradní posezení. V případě nepříznivého počasí je připravena společenská místnost s dětským koutkem s množstvím různých hraček.